Bugün

ÇOCULARA CAMİİ'Yİ SEVDİRMEK İSTEYEN İMAMDAN HARİKA YÖNTEM

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte camiler teravih namazları için dolmaya başladı. Gencinden yaşlısına namazların kılındığı ellerin semaya açıldığı camilerde gözler, yetişkinleriyle birlikte çocukları da arıyor. #92-Haber Detay Metin Paragraf Arası Oysa ki bazı camilerde çocuklar, yetişkinleri rahatsız ettikleri gerekçesiyle pek istenmiyor. Haliyle bu durum, hayatımızın neşesi olan çocukları camilerden uzaklaştırıyor. Ancak bu durumu tersine çevirenler de yok değil. Kurtderesi hulefa-i raşid

23 Nisan 2023 - 18:45
Güncelleme: 23 Nisan 2023 - 19:05
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte camiler teravih namazları için dolmaya başladı. Gencinden yaşlısına namazların kılındığı ellerin semaya açıldığı camilerde gözler, yetişkinleriyle birlikte çocukları da arıyor.

 

Oysa ki bazı camilerde çocuklar, yetişkinleri rahatsız ettikleri gerekçesiyle pek istenmiyor. Haliyle bu durum, hayatımızın neşesi olan çocukları camilerden uzaklaştırıyor.

 

Ancak bu durumu tersine çevirenler de yok değil.

 

 

Kurtderesi hulefa-i raşidin camii'de çocuklar çok mutlu 

Program çocuklara ve gençlere yönelik  ramazan etkinlikleri 
Ramazan ayının çocuklara ve gençlere sevdirilmesi ve benimsetilmesi için Kurt deresi Hulefai Raşidin Camii'de Ramazan ayı boyunca her perşembe etkinlikler ,hediyeler ,ikramlar yapıldı.