KünyeYönetim Yeri Adresi /Management Address


Mumine hatun mahallesi  1503 sokak.
Tel: 5442937152

[email protected]

İmtiyaz Sahibi /Grantee

Dc Medya adına
Cemal deveci
[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni /Editor in Chief

cemal deveci
[email protected]

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü /Responsible Editor


Salih Çatav

salihcatav@karamanmagazin.com
Editörler /Editors

zülküf atael
[email protected]
Abdullah konuksever
[email protected]


Gece Vardiyası Editörü /Night Shift Editor
abdullah konuksever
[email protected]

Sosyal Medya Uzmanı /Social Media Expert

Ali Çatav
[email protected]


Hukuk Danışmanları /Legal Advisor

Mutlu Hukuk ve Danışmanlık Bürosu adına
Av. Hüseyin Mutlu
[email protected]
 

Reklam Müdürü /Advertising Manager
 

Emre Götekin
[email protected]


Mali Müşavir /Financial Advisor


[email protected]

İletişim /Contact

Bize bu mailden ulaşabilirsiniz.
[email protected]

karamanmagazin, Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir.


Yazılım / Software


Mega Haber Yazılımı
Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı 


Yer Sağlayıcı / Location Provider

Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri
 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

SİTE HAKKINDA (ABOUT SITE)
karamanmagazin.com son dakika haberlerini web sitenize RSS bağlantısı ile ekleyebilirsiniz. 
 
UYARI
karamanmagazin" internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı SEM MEDYA'ya aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2020 karamanmagazin.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları karamanmagazin.com’a aittir. karamanmagazin.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar karamanmagazin.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
karamanmagazin.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. karamanmagazin.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Tamamını okumak için TIKLATINIZ

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the karamanmagazin.com. However, sometimes the karamanmagazin.com uses third parties to process your information. karamanmagazin.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the karamanmagazin.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the karamanmagazin.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the karamanmagazin.com and its services. When you use karamanmagazin.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the karamanmagazin.com cookies section of our full Privacy Policy.