TOROSLARIN GİZLİ CÖMERTLERİNE SELAM OLSUN!

TOROSLARIN GİZLİ CÖMERTLERİNE SELAM OLSUN!

TOROSLARIN GİZLİ CÖMERTLERİNE SELAM OLSUN!
05 Mayıs 2020 - 17:54
TOROSLARIN GİZLİ CÖMERTLERİNE SELAM OLSUN!

Karaman Dernekler Federasyonu olarak “Bir elin verdiğini diğer el görmesin” Hadis-i Şerifi mucibince sevabını yalnızca Allah’tan (c.c.) umarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hayır sahipleri tarafından federasyonumuz bünyesindeki derneklere gönderilen kumanyalar, İstanbul"da dernek üyelerimizin özverili çalışması ile mahcubiyete sebebiyet vermeden ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Bugün de dernek üyelerimiz, “Hayra vesile olan hayrı işleyen gibidir; hayır sahibinin sevabından hiç bir şey eksilmeden ona da aynı sevap vardır” Hadis-i Şerifinin muhatabı olabilmekten başka hiçbir karşılık beklemeden, meccanen kumanyaları tespit edilen adreslere teslim etmişlerdir.

Hemşehrilerimiz ve bölgemizin pek kıymetli hayırseverlerinin cömertlikte adeta yarış ettiğini ve “Hayırda yarışınız” Hadis-i Şerif inin muhatabı olma gayretinde olduğunu bizler müşahade ediyoruz. Rabbimiz cümlesinin hayırlarını hiç zayii olmadan ahseni kabul ile makbul eylesin, bu vesile ile tüm hayır sahiplerine sıhhat ve afiyet bahşeylesin ve hayırlı uzun ömürler nasip etsin.
Karaman Dernekleri Federasyonu genel başkanı Rafet Akdaş

YORUMLAR

  • 0 Yorum