PEKOĞLU:MASKE DAĞITMAK YARDIM OLMUYOR

PEKOĞLU:MASKE DAĞITMAK YARDIM OLMUYOR

PEKOĞLU:MASKE DAĞITMAK YARDIM OLMUYOR
28 Haziran 2020 - 13:50 - Güncelleme: 28 Haziran 2020 - 14:02

 Karaman Berberler kuaförler güzellik uzmanları ve dövmeciler odası başkanı Selahaddin Pekoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada.
Karaman AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah TUNÇ cevaben

Sayın başkanım öncelikle teşekkür ederim beşer maske için Allah razı olsun üyelerimizi gezdiginiz doğrudur faizli kredinizde doğrudur uyemin elektriği kesilirken neredeydiniz evinde ekmeği yokken bebeğinin bezi yokken neredeydiniz milletvekili Recep Beyi aradım görüştüm bana danışmanı geri dönüş yaptı 350 üyem olduğunu 52 sinin zor durumda olduğunu söyledim bana bir kaç kişi ver dedi bende bir kisi verdim sonra afad üstünden yardım yapılacağını söyledi afad müdürü şerife hanımla görüştük ben durum izah ettim ben ve odamdan ne liste istenildi nede yardıma ihtiyacı olanların teli kimse zeytinyağı gibii üste çıkmasın Abidin bey ve ekibi dükkanıma geldi ve pandemi yardımından faydalanamadıgımızı anlattım Recep şeker vekilimizi ben aradım beni arayanları soranları yazdım evet sayın başkan esnaf siftahsız kapatıyor esnaflar kan ağlıyor nerdesiniz övünerek Kredi verdik dediğiniz faizli Kredi ödemesi yaklaştı iki maske dagitmaya yardım denmez ilticaci ve mülteci bizlerden kıymetli oldu esnafı üvey evlat yerine koydunuz keser döner sap döner gün gelir hesap döner şeyh EDEBALİ Osman bey e ey oğul insanı yaşatki DEVLET yaşasın dedi ya sizzzzzzzz
Selahaddin PEKOĞLU Karaman Berberler kuaförler güzellik uzmanları ve dövmeciler odası başkanı

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Nizamülmülk Üçok
    2 ay önce
    İlk açıklamanızda kimse aramadı diyorsunuz, sonra Recep Şeker vekil aradı diyorsunuz. Abidin bey ve ekibi dükkanıma geldi diyorsunuz. 52 kişinin yardıma ihtiyacı vardı vekil benden bi kaç isim istedi ben bir tane isim verdim diyorsunuz. Diğer 51 kişi odanızın üyesi değilmi. Yoksa o kişiler oda seçiminde size oymu vermediler. Çekilerle dolu açıklamalarınız pek inandırıcı gelmedi. Yakında oda seçimimi var sayın başkan?